Ви здивуєтеся, але це прізвище є найпопулярнішим в Україні … Швейцарії та Німеччині

Його мають 107 878 українців

Чи знали ви, що Мельник – це не просто звичне українське прізвище, а ще й лідер за поширеністю в одразу трьох країнах? За даними генеалогічного товариства «Рідні», саме Мельник є найпоширенішим прізвищем в Україні — ним користуються понад 107 тисяч осіб.

  • Це прізвище походить від слова млинар — людини, що працювала на млині, що й пояснює його широку географію, адже в кожному селі був млин.

У Німеччині та Швейцарії аналогом цього прізвища є Müller, яке також очолює списки найпопулярніших родових імен. А в англомовних країнах, зокрема в США, це Miller — іммігрантська версія того самого імені, що зберегло свій зміст і простоту.

Прізвище Мельник зустрічається у родинах колишніх репресованих, духовенства, депутатів, та навіть серед діячів культури. Воно — мовчазний свідок української історії, починаючи від млинів і закінчуючи драматичними подіями XX століття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень