Досі популярні: ці прізвища означають, що ваші предки, були неймовірно красивими

Кожне прізвище має велику історію, яка почалася багато років тому

 

Розповідаємо, як могли називати красивих чоловіків та жінок. Так, жінок, які мали привабливу зовнішність, могли називати:

  • Красива
  • Славна
  • Мила
  • Мальована
  • Голубка
  • Лебідь

Чоловіків також відзначали за їхні зовнішні риси. Вони могли отримати такі прізвища:

  • Бравий
  • Левенець
  • Бойко
  • Руденко
  • Селепій

Зазначимо, що існує чимало прізвищ, які пішли від інших фізіологічних ознак. Наприклад, Висока, Низька, Струнка, Довгопола тощо. Деяким предкам імена роду давали зважаючи на колір волосся: Руда, Білик тощо. Ще одним джерелом для утворення прізвищ були індивідуальні зовнішні або внутрішні особливості людини, вади. Так утворилися прізвища Безпальченко, Білоус, Марчук, Шульга, Кульгавий і подібні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень