Верховна Рада дала згоду на затримання судді Чауса

За ухвалення в цілому проекту постанови проголосував 281 депутат за мінімально необхідних 226

Детективи Національного антикорупційного бюро встановили, що в 2015-2016 роках Чаус неодноразово вимагав хабар 100 тис. доларів, а надалі - 150 тис. доларів за ухвалення певного судового рішення.

Зі слів голови Верховного Суду Ярослава Романюка, що доповідав за цим поданням у парламенті, Чаус отримав хабар у 150 тис. доларів за встановлення судового рішення в кримінальному провадженні, відповідно до якого суд призначив покарання, не пов'язане з позбавленням волі.

11 серпня судді повідомлено про підозру в отриманні хабара.

25 серпня Солом'янський районний суд Києва заарештував квартиру й автомобіль Чауса й відмовився заарештувати його земельну ділянку й автомобіль матері.

Тим часом, Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявляє про неможливість оголошення судді Дніпровського райсуду Києва Чауса в міжнародний розшук у випадку його перебування в анексованому Росією Криму.

За словами Холодницького, необхідно шукати шляхи вирішення ситуації, що створилася, оскільки в Криму масово переховуються від українських правоохоронців особи, підозрювані в корупції.

Холодницький зазначив, що необхідно змінювати законодавство, зокрема в частині недоторканності депутатів Верховної Ради і суддів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень