На Рівненщині прикордонник вимагав майже 2 тисячі доларів (ФОТО)

Він вимагав 1,8 тисяч доларів США хабара

[media=66506]

Гроші він одержав за невиконання своїх обов'язків - неналежний огляд автомобіля та нерозмитнення ввезеного на митну територію України вантажу. Сума хабара становила 30 відсотків від вартості товару.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Рівненського гарнізону затримали 22-річного інспектора під час несення служби на пункті пропуску «Городище».

[media=66505]

Він одержав від громадянина частину неправомірної вигоди за нелегальне перевезення вантажу.
Під час огляду речей у інспектора вилучено 900 доларів США.

У рамках кримінального провадження, відкритого військовою прокуратурою Рівненського гарнізону за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України встановлюються факти причетності інших працівників митного посту до скоєння корупційних правопорушень.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень