Мешканці Рівненщини шукають бурштин біля Чорнобиля

Мешканці Рівненщини у пошуках бурштину дісталися Чорнобильської зони.

Прикордонники Житомирського загону у взаємодії з представниками Національної поліції та СБУ затримали шістьох  осіб, що за півкілометра від межі Чорнобильської зони відчуження намагалися видобувати сонячне каміння. І хоча затримані не мали при собі документів, за їхніми словами, вони є жителями Житомирської та Рівненської областей.

Під час перевірки транспортного засобу в салоні були виявлені предмети, які ймовірно використовувались для гідрозмиву ґрунту – пожежні рукави та труби.

«Під час перевірки транспортного засобу в салоні були виявлені предмети, які можливо використовувались для гідрозмиву ґрунту – пожежні рукави та  труби. Також у затриманих знайшли  сачки, гумові чоботи, лопати та  візок. В ході подальших пошукових заходів на території зони відчуження  було виявлено також мотопомпу. Відносно громадян складені документи адміністративного провадження», – зазначено в повідомленні прикордонників.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень