У Рівненській поліції не називають кількість затриманих бурштинщиків

Деякі нові подробиці сьогоднішньої спецоперації у Рокитнівському районі

Нагадаємо, сьогоднішній спецоперації передувало вивчення місцевості за допомогою трьох безпілотників, два з яких копачі збили.

Судячи з отриманих даних, працювали на території «клондайку» від 100 до тисячі осіб.

Працювали старателі на болотистій території Рокитнівського району. Дістатися туди ніяким сухопутним транспортом неможливо. Тому самі копачі використовували армійську техніку. Далі розповідає керівник Нацполіції в Рівненській області Сергій Князєв:

Ми встановили, що частина копачів використовувала демілітаризовану військову техніку, такі начебто всюдиходи. Ми розуміємо, що це легкий танк, МТЛБ, який стоїть на озброєнні ЗС України, Росії та Білорусі.

Перед тим, як затримати групу бурштинокопачів у болотах Рокитнівського району, спецпризначенці пройшли пішки 10-12 кілометрів, – також повідомив Сергій Князєв. Шукати заховані мотопомпи не стали, адже могли втратити особовий склад в болотах. А ось про те, скількох людей затримали, Сергій Князєв відмовився говорити, адже ще не всіх затримали.

Також було вилучено незначну кількість бурштину, кілька кілограмів, як зазначив керівник обласної поліції. Нині правоохоронцями встановлюються всі причетні до осередку особи та з’ясовуються додаткові обставини злочину.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень