Рівненський «Верес» попрощався з футболістом

Микола Іщенко залишив «Верес». Рівненський клуб і 34-річний захисник припинили співпрацю за згодою сторін.

Іщенка спокусила більш вигідна фінансова пропозиція від «Чорноморця». Футболіст уже залишив розташування «Вереса» у турецькому Сіде, де команда проводить тренувальний збір.

Нагадаємо, до «Вереса» Микола Іщенко приєднався влітку 2017 року. Провів у складі рівнян 11 матчів, у яких відзначився однією результативною передачею.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень