Рівненські футболісти провели перший матч у Туреччині

«Верес» провів перший контрольний матч на тренувальному зборі, який триває в Туреччині. Рівненська команда поступилася клубу елітного дивізіону чемпіонату Румунії.

«Верес» - «Газ Метан» - 1:3

Рівняни двічі пропустили ще у першому таймі (один гол - з пенальті). Єдиний гол у складі «Вереса» після перерви забив Михайло Сергійчук. А наприкінці зустрічі румуни забили втретє.

Наступний контрольний поєдинок у Туреччині «Верес» проведе 30 січня проти словацького «Спорт Подбрезова».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень