Велике знесення відбудеться на автовокзалі та центральному базарі Рівного

Крім того, вулиці міста очистять від цигаркових кіосків

«Рука великого демонтажу» у Рівному знесе майже 60 тимчасових споруд. Половина з них - кіоски з продажу тютюну у різних куточках міста. Продовжать у місті наводили лад на центральному ринку. 

Під знесення там підлягає сім кіосків промтоварів на Пересопницькій, поблизу так званого валютного п'ятачка.

 

І великий демонтаж відбудеться на автовокзалі на Київській.

 

Там демонтують майже два десятки кіосків, автопричепів і загалом точок продажу швидкоїжі, кави, продтоварів, павільйон пам'ятників та точку продажу насіння. 

Ці кіоски знаходяться або напроти автостанції або поблизу неї. Перелік об'єктів ліквідації тимчасових споруд мають погодити члени виконкому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень