Вчорашня негода повалила дерева на Рівненщині

Внаслідок цього рух транспорту був заблокований

У селі Вербівка Дубровицького району дорога виявилася заблокованою для руху транспорту через повалені дерева. Тож місцеві мешканці покликали на допомогу рятувальників, розповідає керівник-прес-служби ДСНС Рівненщини Дмитро Мельник:

- 25 липня, близько 21 години, неподалік від села Вербівка Дубровицького району, пожежно-рятувальні відділення надавали допомогу місцевим жителям з розчищення автодороги від повалених дерев. Загальною кількістю було розчищено дорогу від 8 дерев.

На щастя, ніхто не постраждав. Рух транспорту був відновлений. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень