Вчителі та спортсмени: кого ще вакцинуватимуть китайською вакциною Sinovac на Рівненщині?

Ця вакцина дещо відрізняється від попередніх

Китайська вакцина Sinovac була доставлена в Україну 25 березня цього року. Проте в Рівненській області вакцинація  цим препаратом ще не проводиться. На Рівненщину препарат, як і в інші області України, ще не надходив.  Про це під час брифінгу в ОДА повідомила заступниця начальника обласного управління охорони здоров‘я Олена Гандзюк.

На цьому етапі узгоджуються всі процедурні речі, узгоджуються на рівні документів, на рівні дозволів. Тому ми маємо час навчити наших медиків працювати з цією вакциною, - зауважила Олена Гандзюк.

Ця вакцина дещо відрізняється від попередніх:

Sinovac – однодозна вакцина. В CoviShield в одній ампулі десять доз, в Sinovac має в ампулі лише 1 дозу. Тому й вимагається навчання. Надійшло в України 200 тисяч доз.

Кого вакцинуватимуть Sinovaс?

Це маломобільні особи, вчителі, які будуть зайняті на ЗНО і ще одна група, це олімпійці та параолімпійці. – розповіла Ганзюк.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень