Вчені знайшли спосіб, який може уповільнити старість

Виявили важливу особливість

Підтримка нормального рівня заліза в крові є одним із ключових факторів уповільнення старіння та збільшення тривалості життя. До такого висновку прийшла міжнародна команда дослідників з Единбурзького університету в Великій Британії та Інституту біології старіння Макса Планка в Німеччині.

Вчені проаналізували генетичні дані 1,75 мільйона осіб із трьох загальнодоступних баз даних.

Вони зосередили увагу на трьох показниках, пов'язаних зі старінням організму:

загальна природна тривалість життя,

тривалість активного життя, тобто без серйозних хвороб,

і довголіття.

Команда визначила десять областей геному, пов'язаних із трьома перерахованими вище показниками. У дослідженні заявляється, що геноми, пов'язані із залізом, явно виділялися в аналізі всіх трьох показників старіння. Вчені вважають, що гени, що беруть участь у метаболізмі заліза в крові, частково відповідальні за здорову довге життя.

При цьому аномально високий, або занадто низький рівень заліза з віком може привести до хвороби Паркінсона, захворювань печінки та зниження здатності організму протистояти інфекціям.

Як зазначили вчені, найбільш уразливі щодо ризику залізодефіцитної анемії немовлята, вагітні та жінки. Жінки загалом більше схильні до дефіциту заліза через менструації, схуднення та інші чинники.

"Надлишок заліза не менш небезпечний, ніж його дефіцит.

 

Підвищений рівень заліза в крові може привести до запалення тканин, пошкодження органів і порушення роботи кровотворної системи", – вважають вчені.

Повідомляє - OBOZREVATEL

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень