Рак виявили в австралопітека, який жив 2 мільйони років тому

Вчені вражають

Вчені прийшли до висновку, що для древніх людей онкологічні захворювання були винятком, а не нормою.

Фахівці пов’язують значне зростання кількості oнкoхворих останнім часом із забрудненням навколишнього середовища, неправильним харчуванням і малорухливим способом життя.

Про це повідомляє Урядовий кур'єр.

Разом з тим, згідно з дослідженнями, рак існує мільйони років. Так, співробітники Манчестерського університету змогли довести наявність злоякісної пухлини у мумії єгиптянина, який жив в епоху Птoлeмeїв (у IV-I століттях до нашої ери).Крім того, вчені знайшли сліди пухлини у австралопітека, який помер у віці 12-13 років приблизно 2 мільйони років тому. Однак найдавнішим прикладом захворювання на рак можна вважати гомініда, який помер 2,7-2,8 млн років тому від злоякісного новоутворення на кістці стопи.

Вчені відзначають, що за останні 300 років рак став однією з основних причин смерті в промислово розвинених країнах. При цьому рівень захворюваності надзвичайно зріс у дітей.

За даними вчених Гарвардського університету, 75% випадків смерті від раку можна запобігти.

Для цього необхідно регулярно проходити обстеження, виключити куріння, алкоголь, стресові ситуації, порушення сну, скинути зайву вагу і вести активний спосіб життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень