Вчені розповіли про користь сидячої роботи

Провели 12-річний експеримент

Фото ілюстративне

Люди, які все життя працювали на сидячій роботі, в літньому віці рідше стикаються з розвитком когнітивних порушень, ніж ті, хто займався фізичною працею.

До такого висновку прийшли вчені з кембридзького університету. Вони проаналізували спосіб життя 8,5 тисячі осіб, вік яких коливається від 40 до 79 років, повідомляє Американська асоціація сприяння розвитку науки EurekAlert.

Фото ілюстративне

Учасники експерименту розповідали про своє здоров'я, спосіб життя і захоплення.

Вченим вдалося вивчити їх фізичну активність на роботі та після неї. Такий експеримент тривав цілих 12 років. Після цього людям провели низку тестів, які допомогли визначити, як змінилися їх когнітивні здібності.

Фото ілюстративне

Йдеться про стан пам'яті, уважність, швидкість читання та обробку інформації.

Так, люди, які весь час  дослідження працювали в офісі, показали кращі результати тестів – їх було 10%. При цьому ті, хто займався тільки фізичною працею, погіршили свої показники майже в три рази.

Однак вчені говорять про те, що всупереч дослідженню, фізичні навантаження для здоров'я необхідні. Сидячий спосіб життя збереже  когнітивні здібності в старості, але до неї ще треба дожити. А фізичні навантаження допоможуть покращити якість і тривалість життя.

За повідомленням РБК-Україна

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень