За посаду у Кабміні чоловік заплатив 200 тисяч доларів. Такі розцінки?

Хотів попрацювати на благо країни?

Правоохоронці затримали лучанина, котрий ошукав волинянина на 200 тисяч доларів. У таку суму чоловік оцінив свої «послуги» у наданні допомоги з працевлаштування.

А саме - за посаду у Кабінет Міністрів України.

Зловмисника затримали на  гарячому, під час одержання коштів.

За фактом шахрайства в особливо великих розмірах триває досудове розслідування.

Винному загрожує до дванадцяти років позбавлення волі із  конфіскацією  майна.

Сектор комунікації поліції  Волинської області

Хм... Якщо реально за посаду у Кабміні платять такі гроші, то це означає, що ці витрати працівники собі швидко компенсовують?

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень