Вчені назвали популярний напій, який призводить до раку кишківника

Його вживають практично всі дорослі

Рак кишківника - дуже поширене онкологічне захворювання. Недавнє дослідження показало зв'язок між популярним напоєм і підвищеним ризиком цього захворювання, пише Express.

Що таке рак кишківника?

Захворювання починається, коли ракові клітини безконтрольно діляться і розмножуються у товстій кишці. Точна причина раку кишківника поки що невідома.

Однак дослідження показали, що кілька факторів можуть підвищити ймовірність його розвитку.

 

Так, недавнє дослідження повідомляє, що саме споживання алкоголю в рази підвищує ризики раку кишківника.

Дослідження, опубліковане в журналі Jama показало, що саме спиртні напої можуть призводити до утворення ракових клітин в кишківнику.

Скільки алкоголю небезпечно?

Зокрема, вчені виявили, що вживання чотирьох або більше алкогольних напоїв на тиждень пов'язане з підвищеним ризиком раку кишківника.

Раніше дослідження виявило підвищений ризик раку кишківника у тих, хто п'є одну порцію спиртного в день, включаючи тих, хто вживає навіть легкі алкогольні напої.

Дослідження також показало, що ризик збільшується зі споживаною кількістю і що для чоловіків він вище, ніж для жінок.

Той факт, що ризик для чоловіків був трохи вище, ніж для жінок, може бути пов'язаний з тим, що ми по-різному розщеплюємо алкоголь в залежності від нашої статі.

Більш того, дослідження, опубліковане в Європейському дослідженні раку та харчування (EPIC) 5, встановило чіткий зв'язок між вживанням понад 30 г алкоголю в день і раком кишківника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень