Вчені назвали популярний напій, який призводить до раку кишківника

Його вживають практично всі дорослі

Рак кишківника - дуже поширене онкологічне захворювання. Недавнє дослідження показало зв'язок між популярним напоєм і підвищеним ризиком цього захворювання, пише Express.

Що таке рак кишківника?

Захворювання починається, коли ракові клітини безконтрольно діляться і розмножуються у товстій кишці. Точна причина раку кишківника поки що невідома.

Однак дослідження показали, що кілька факторів можуть підвищити ймовірність його розвитку.

 

Так, недавнє дослідження повідомляє, що саме споживання алкоголю в рази підвищує ризики раку кишківника.

Дослідження, опубліковане в журналі Jama показало, що саме спиртні напої можуть призводити до утворення ракових клітин в кишківнику.

Скільки алкоголю небезпечно?

Зокрема, вчені виявили, що вживання чотирьох або більше алкогольних напоїв на тиждень пов'язане з підвищеним ризиком раку кишківника.

Раніше дослідження виявило підвищений ризик раку кишківника у тих, хто п'є одну порцію спиртного в день, включаючи тих, хто вживає навіть легкі алкогольні напої.

Дослідження також показало, що ризик збільшується зі споживаною кількістю і що для чоловіків він вище, ніж для жінок.

Той факт, що ризик для чоловіків був трохи вище, ніж для жінок, може бути пов'язаний з тим, що ми по-різному розщеплюємо алкоголь в залежності від нашої статі.

Більш того, дослідження, опубліковане в Європейському дослідженні раку та харчування (EPIC) 5, встановило чіткий зв'язок між вживанням понад 30 г алкоголю в день і раком кишківника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень