«Ваших дітей з 25 років зможуть зупиняти на вулицях»: як депутати вирішили мобілізувати більше українців

Пояснення адвоката

Адвокат Ростислав Кравець прокоментував рішення Верховної Ради зменшити граничний вік призовників строкової служби з 27 до 25 років. У своєму YouTube-каналі він пояснив, якими будуть наслідки цієї історії.

Кравець нагадав, що парламент за поданням прем'єра Дениса Шмигаля вніс зміни до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», якими дасть змогу мобілізувати значно більшу кількість громадян.  

Адвокат зазначив, що в Україні триває війна, призов на строкову службу скасували, а тепер осіб з 25 років можуть зупиняти на вулиці й направляти в територіальні центри комплектування.

— Ваших дітей з 25 років зможуть зупиняти на вулицях, відправляти до військкоматів, навіть якщо вони ніде не служили, і мобілізувати одразу до військової частини, - пояснює він.

В Україні знизили вік призову на строкову військову службу

30 травня 2023 року  Верховна Рада проголосувала за зниження граничного віку призовників до 25 років з 27. «За» проголосувало 304 народних депутати України.

Адвокат Тарас Никифорчук заявив, що після зниження граничного віку призовників до 25 років з'явиться досить серйозна велика група молодих людей, яких можна буде призвати до ЗСУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень