Чому не варто боятися роздачі повісток в інших областях: пояснення адвоката

Адвокат наголосила, що після постановки на облік вас не відправлять одразу на передову

Адвокат Євгенія Рябека вважає «захистом» від масової роздачі повісток постановку на військовий облік там, де ви проживаєте або перебуваєте. Про це вона заявила у коментарі «УП. Життя».

— Найкращий захист – зробити так, щоб за вами не бігали, мати всі документи. Так само, якщо ви йдете на ВЛК, - каже адвокат. 

За її словами, військовозобов'язані мають надавати ТЦК й представникам ВЛК усі необхідні документи, адже там не можуть здогадатися, що у військовозобов’язаного є відстрочка від мобілізації або «білий квиток». 

Рябека радить брати із собою у поїздки відповідні документи, засвідчити копії. А загалом найкращий вихід, за її словами, - стати на облік: «ніяких запитань не буде».

Вона наголосила, що після постановки на облік вас не відправлять одразу на передову. Все це робиться для того, щоб розуміти, скільки бійців є, які з них обмежено або взагалі непридатні до служби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень