Адмінам телеграм-каналів, які «зливали» інформацію про роздачу повісток, загрожує до 8 років: про ситуацію на Рівненщині

Чи потрапить за ґрати — вирішить суд

Правоохоронці взялися за телеграм-канали, які зливали інформацію про роздачу повісток і таким чином перешкоджали мобілізації військовозобов’язаних. На Рівненщині виявили шість таких каналів і за цим фактом розпочали кримінальне провадження.

Інформації щодо деталей справи не розголошують, бо триває досудове розслідування, повідомила Радіо Трек речниця Рівненського управління СБУ Анна Свінціцька.

До слова, подібні телеграм-канали виявили і в інших регіонах України. Зокрема, мешканцю Луцька, який був адміністратором телеграм-каналу і чат-бота про роздачу повісток, повідомили підозру та передали до суду обвинувальний акт.

За подібну діяльність таким інфлюенсерам загрожує до восьми років за ґратами.

Раніше ми писали про таке:

В поліції м. Рівне знають про «повісточні» телеграм-канали, але не мають на них управи

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень