Відтепер на виду ВСІ: пересування пасажирів контролюватиме СБУ

ВР ухвалила новий закон

Антитерористичний центр при СБУ матиме доступ до інформації про пасажирів та персонал як міжнародних, так і внутрішніх рейсів.

Про це йдеться у законопроєкті №8146, який ухвалила Верховна Рада. Його підтримали 276 народних депутатів. Цей документ розробили в рамках виконання європейської конвенції про запобігання тероризму.

Що передбачає закон? 

Відтепер Антитерористичний центр при СБУ матиме право отримувати від підприємств транспорту інформацію про пасажирів та персонал міжнародних та внутрішніх рейсів.

При цьому це не залежить від їхньої форми власності.


Також під час виконання міжнародних рейсів з або до України (або транзитних рейсів) авіаперевізник зобов’язаний надавати Антитерористичному центру при СБУ інформацію про пасажирів таких рейсів.

Окрім того, СБУ також надаватиме іноземним країнам-партнерам відомості про осіб, які виїжджають за кордон.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень