«Ваша Кіра – амариканка!»: нардеп Рудик має подвійне громадянство? (ВІДЕО)

Тричі вона на змогла дати відповідь на запитання: «Чи маєте ви громадянство США»?

Лідер партії «Голос» Кіра Рудик фактично відмовилася підтвердити або спростувати чутки про наявність у неї громадянства Сполучених Штатів.

Депутат так і не відповіла чітко на тричі поставлене їй запитання в програмі «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

Наталія Влащенко запитала у Рудик, чи відповідає дійсності інформація, поширювана деякими ЗМІ, про американське громадянство нардепа.

«Я народилася в Україні і є українкою», – розпливчасто відповіла Рудик першого разу.

Влащенко ще раз перепитала, уточнивши, що цікавиться саме наявністю американського громадянства.

«Я народилася в Україні, є українкою і завжди нею була», – залишилася непохитною Рудик.

Тоді ведуча зробила третю спробу отримати чітку відповідь на поставлене запитання, але депутат повторила свої попередні слова.

Виглядало це так:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень