Вартість опалення для українців зросте щонайменше на чверть. У грудні

Через подорожчання газу – затвердять нові тарифи на тепло

Тарифи на опалення в розпал опалювального сезону можуть зрости щонайменше на 23%. Попередньо таке зростання тарифу нині обговорюють у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг.

Нині у теплоенерго країни тривають перерахунки тарифів, відповідно до вказівок зі столиці.

Підняття ціни на газ на 35% в середині опалювального сезону призводити до пропорційного збільшення тарифів на тепло по всій країні, пише сайт one.kr.ua

НАК «Нафтогаз України» 23 листопада, підняв вартість газу за листопад всім виробникам теплової енергії України, незалежно від форми власності. Оскільки тепловики вже виставили населенню вартість тепла за старим тарифом (3948 грн за 1000 куб м), а віддати газовому постачальнику вони повинні на 1380 грн більше з кожного спожитого кубометра - 5375 грн за 1000 куб м. Випадає, що теплоенерго поставили у ситуацію, коли можуть змусити повертати кошти, яких вони не мають.

Нагадаємо, що найбільше на вартість опалення впливає ціна газу, яка складає 80% тарифу. Крім того, значний вплив на тариф має й зарплата працівників теплоенерго.

Зараз нові тарифи для тепловиків розглядаються НКРЕКП. Наприклад, для жителів Миколаєва вони виростуть на 40%, Запоріжжя - 30%, Одеси - 29%, Дніпра - 25%, Кривого Рогу - 23%.

Матеріали - «Перший місцевий канал» м.Кривий Ріг

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень