Вартість опалення для українців зросте щонайменше на чверть. У грудні

Через подорожчання газу – затвердять нові тарифи на тепло

Тарифи на опалення в розпал опалювального сезону можуть зрости щонайменше на 23%. Попередньо таке зростання тарифу нині обговорюють у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг.

Нині у теплоенерго країни тривають перерахунки тарифів, відповідно до вказівок зі столиці.

Підняття ціни на газ на 35% в середині опалювального сезону призводити до пропорційного збільшення тарифів на тепло по всій країні, пише сайт one.kr.ua

НАК «Нафтогаз України» 23 листопада, підняв вартість газу за листопад всім виробникам теплової енергії України, незалежно від форми власності. Оскільки тепловики вже виставили населенню вартість тепла за старим тарифом (3948 грн за 1000 куб м), а віддати газовому постачальнику вони повинні на 1380 грн більше з кожного спожитого кубометра - 5375 грн за 1000 куб м. Випадає, що теплоенерго поставили у ситуацію, коли можуть змусити повертати кошти, яких вони не мають.

Нагадаємо, що найбільше на вартість опалення впливає ціна газу, яка складає 80% тарифу. Крім того, значний вплив на тариф має й зарплата працівників теплоенерго.

Зараз нові тарифи для тепловиків розглядаються НКРЕКП. Наприклад, для жителів Миколаєва вони виростуть на 40%, Запоріжжя - 30%, Одеси - 29%, Дніпра - 25%, Кривого Рогу - 23%.

Матеріали - «Перший місцевий канал» м.Кривий Ріг

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень