Вараські депутати працюватимуть у вихідний. Чому?

Заради імпічменту мера?

На сайті Вараської міської ради анонсували II пленарне засідання 20 сесії Вараської міської ради. Засідання відбудеться завтра,7 жовтня, у великій залі засідань. Розпочнеться засідання о 12-й годині.

Очікується, що інші питання будуть розглядатися на другому пленарному засіданні, серед яких і проект рішення №874 «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко».

На попередньому засіданні депутати мали розглянути 124 проекти рішення, проте розглянули  лише 23 питання порядку денного.

До слова, один із вараських інформаційних ресурсів повідомив, що Сергій Анощенко готовий подати до суду у разі припинення його повноважень міського голови, адже вважає, що на це немає жодних законних підстав.

Нагадаємо, що Сергій Анощенко 19 серпня зареєстрував проект рішення №888 про дострокове припинення повноважень секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри. Слід зазначити, що цей проект рішення не виносився на порядок денний 20 сесії Вараської міської ради.

Якщо завтра депутатам все ж вдасться проголосувати про припинення повноважень міського голови, тоді виконувачем його обов’язків буде секретар міської ради - Ірина Шумра, яка була одним з 11 депутатів Вараської міської ради, що ініціювали проект рішення №874.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень