Замість хороших ідей - особиста гра: у міськраді Рівного розпадається фракція

Заяву про вихід з неї зробили два депутати

Про вихід з фракції «Громадський контроль» сьогодні на сесії міськради заявив її голова Святослав Стельмащук (на фото вгорі), адже, за його словами,

фракція існує лише на папері.

Міський голова Рівного Хомко зіронізував, що

після прориву Саакашвілі - це друга важлива подія за цей тиждень.

Про вихід з фракції заявила також депутат Тетяна Чубай – дружина депутата Олександра Чубая, який перебуває у фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Таким чином у фракції «Громадський контроль» залишилося три члени:

Роман Яворський (голова фракції), Любов Романюк (заступник голови фракції) та Святослав Євтушенко.

До речі, після заяви на сесії Святослав Стельмащук пояснив причини виходу з фракції на своїй сторінці  у соцмережі Фейсбук:

Основним принципом роботи фракції «Громадський контроль» у Рівненській міській раді було ініціювання та реалізація максимуму хороших ідей для міста. Проте, ми спостерігаємо, що у роботі фракції відсутня будь-яка єдність та спільна позиція. Зокрема, відсутній порядок прийняття рішень, оскільки у кожного із депутатів свої політичні погляди.

 

Про це свідчить і заява голови партії «Громадський контроль» Романа Денисюка,  яку ще півроку тому він проголосив у сесійній залі. У ній йшлося про те, що депутати почали «грати в особисту гру», тим самим, нехтуючи цінностями усієї команди, яка привела їх до перемоги. А також зазначалося про необхідність припинення діяльності фракції у Рівненській міській раді. Тоді більшістю голосів депутатів фракції принято рішення про продовження існування фракції «Громадський контроль» в Рівнераді.

 

Я, як людина відповідальна, звик працювати за командним принципом, аби досягти бажаного результату. 
Проте за півроку ситуація не змінилася.

 

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень