Валентин Піонтковський з Рівного тепер буде у складі МОЗу (ФОТО)

Його напрям - «Травматологія та ортопедія»

Лікар з Рівного увійшов до складу групи експертів МОЗ України. Заступник директора з питань реформування надання медичної допомоги Рівненської обласної клінічної лікарні Валентин Піонтковський відтепер буде у складі групи експертів МОЗ України.

Він надаватиме консультації за напрямом «Травматологія та ортопедія».

Днями затвердили відповідний наказ Міністерства охорони здоров‘я України, повідомляє Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка..

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень