На Рівненщині досі не всі медики і педагоги - вакциновані від COVID-19

Тож їх відсторонили від роботи

З-понад 45 тисячі педагогічних працівників Рівненщини не щеплено від ковіду 1594 особи. А загальна кількість вакцинованих педагогів становить понад 96%.

Про це повідомив на брифінгу директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Вівсянник:

З-понад 32 тис медпрацівників відсторонено 117.

 

З них - 6 лікарів, 49 медсестер, 6 працівників адмінперсоналу та 56 – персоналу господарських підрозділів.

За словами Олега Вівсянника, на період відсторонення від роботи з невакцинованими припиняють трудові відносини, їм не рахують трудовий стаж, за них не сплачують страхові внески, і не видають їм лікарняні.

На питання про кількість судових позовів через відсторонення від роботи у зв'язку з вакцинацією Олег Вівсянник не відповів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень