«1000 Зеленського» можна буде витратити на канцтовари, газети та харчування: кому розширять перелік послуг

Також відомо, що буде з грошима, які не використають

1000 гривень за вакцинацію від коронавірусу імунізовані підлітки зможуть витратити не лише на театри, кіно, подорожі чи покупку книг, а й на газети, журнали, спортивні товари та оплату навчання.

Можна буде оплатити заняття у гуртках та секціях, а також навчання у ПТУ та професійних коледжах. Старші зможуть розрахуватися цими грошима за навчання в університетах та інститутах.

 

Крім того, використовувати тисячу за вакцинацію можна буде на харчування у закладах освіти.

Перелік послуг у рамках програми «єПідтримка» розширили для підлітків 14-17 років. Відколи «1000 Зеленського» можна буде використати вище зазначені послуги - поки невідомо.

Витратити отримані гроші потрібно протягом чотирьох місяців з моменту їх зарахування. Якщо ж гроші за вакцинацію протягом цього терміну не будуть використані, банк поверне їх собі на рахунок.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень