Вагітна Катя Осадча атакувала інстаграм пляжними фото (ФОТО)

Зливаюсь з природою (с)

Українська ведуча Катя Осадча показала нові фото з відпочинку в Туреччині. Туди поїхала разом із чоловіком, ведучим Юрієм Горбуновим.

Знімки опублікувала в Instagram. При цьому продемонструвала свої купальники, які вигідно виділяють фігуру та пишні груди.

 

На одному з фото знаменитість позує на терасі в суцільному зеленому купальнику з рюшами, що ще більше окреслює округлий животик. Показала Осадча із Горбунова. На знімку вони, обіймаючись, відпочивають на диванах. На третій світлині жінка засмагає біля моря в чорному купальнику із глибоким вирізом. Пляжний лук вона доповнила білим капелюхом із перловою ниткою від українського дизайнера Руслана Багінського та чорними окулярами. Шию прикрашало намисто.

На відпочинку у Туреччині не  лише Катя з чоловіком, за вечерею зустрілись інші зірки – Слава Камінська, Соня Плакидюк, Даша Астаф'єва. 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Владлена Солодова

Владлена Солодова

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень