У Туреччині скасують ПЛР-тести для українців: відома дата

Тепер подорожувати в цю країну стане ще легше

У Туреччині скасують обов'язкові ПЛР-тести для українців з 15 травня. 

Про це повідомляє сайт Turprofi.com.ua з посиланням на документ МВС Туреччини.

Турки намагаються компенсувати відсутність російського турпотоку іншими. І шукають будь-які шляхи для мінімізації збитків. Для попиту це добре - він виросте. Не виключаю, що Туреччина Так перетягне на себе клієнтів з інших напрямків, де тести вимагати будуть: наприклад, з Єгипту і Болгарії, – повідомив директор «Аполло-тур» Андрій Демура.

Глава IT-Tour Юрій Авдєєв розповів, що не слід боятися подорожей до Туреччини, тим більше, що з 17 травня там пом'якшать локдаун.

Частина туристів бояться локдауну, хтось хотів в готель, який зараз закритий, десь скасовані концерти - все це впливає. Але до 15 травня люди звикнуть, а 17 локдаун знімуть, – вважає він.

Також експерт зазначив, що ціни в Туреччині зараз знизяться на травневі свята на 10-15%.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень