В ЮНЕСКО спрогнозували глобальний дефіцит води до 2030 року

Від чого це залежить

З глобальним дефіцитом води людство може зіткнутися вже в найближче десятиліття.

Згідно з незалежними оцінками, до 2030 року дефіцит води у світі становитиме 40%, йдеться у щорічній доповіді ЮНЕСКО, інформує РАДІО ТРЕК з посиланням на РБК-Україна.

Ситуація погіршиться внаслідок інших глобальних проблем, зокрема наслідків пандемії. 

На сьогодні проблема забезпечення людей водою для задоволення гігієнічних потреб стає все актуальнішою. У зв'язку з цим автори доповіді переконані, що світ докладає недостатньо зусиль для збереження водних ресурсів.

Вода – це наш найцінніший ресурс, «блакитне золото», до якого більше ніж 2 млрд людей не мають прямого доступу.

 

Вона не тільки необхідна для виживання, але і грає санітарну, соціальну та культурну роль у людських суспільствах, – зазначила генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азула.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень