Воду для Криму хочуть качати з озера для зберігання відходів (ФОТО)

Нині озеро орендує громадська організація байкерів

Прісну воду зі штучного водоймища, створеного для зливу відходів, вирішили подавати у Севастополі.

Штучне озеро біля гори Гасфорта «влада Криму» розглядає як резервне джерело водопостачання Севастополя. У посушливому 2014-му російський уряд уже перекидав воду звідси в обміліле Чорноріченське водосховище. Тепер же «подвиг» знову хочуть повторити.

З 1977 року водойма виконувала функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків Балаклавського рудоуправління. В кінці 1980-х це припинилося, і озеро поступово заповнилося водою з підземних ключів і дощу, пише Крим. Реалії.

Нині озеро і прилеглу до нього територію орендує громадська організація байкерів «Нічні вовки». Щорічно байкери організовують тут байк-шоу, а підробляють вони парком розваг та платною риболовлею на озері.

Байк-шоу біля гори Гасфорта двічі відвідував  Володимир Путін. Перший раз це було ще у 2009, а другий – десять років потому.

Нагадаємо, що через посуху проблема з прісною водою в Криму набуває серйозних масштабів. Так, нещодавно на півострові пересох найбільший водоспад.

 

Джерело - РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень