В Україні випробовують новітній безпілотник-розвідувальник «PD-2» (ФОТО)

Випробування проводяться бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

Про це з посиланням на пресслужбу Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

Військові науковці проводять тестування в три етапи:

лабораторний, наземний та льотний.

Під час них оцінюються бойові, експлуатаційні та технічні характеристики авіаційного комплексу і встановлюється відповідність отриманих результатів вимогам Збройних Сил України до БпАК даного класу.

Довідково: БпАК «PD-2» українського виробництва призначений для ведення повітряної розвідки в інфрачервоному і оптичному діапазоні в будь-який час доби та здійснення корегування вогню артилерії.

Джерело: АрміяInform

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень