Одружився командувач ЗСУ: його дружині немає й 30-ти. Вона стала головою Чернігівської ОДА

Подвійне щастя Ганни Коваленко

53-річний головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак одружився з 29-річною Ганною Коваленко - ексзаступником міністра розвитку громад і територій, яку сьогодні призначили головою Чернігівської облдержадміністрації.

У Збройних силах України Руслан Хомчак з січня 1993 року. У період гострої фази збройного конфлікту на Донбасі, з 2014 по 2015 рік, займав посаду командувача сектору «Б».

З 2016 року - начальник штабу - перший заступник командувача Сухопутних військ України. Майже рік був начальником Генерального штабу. 27 травня 2020 року президент Зеленський призначив Хомчака головнокомандувачем Збройними силами України.

Ганна Коваленко - з Бучі Київської області.

Вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. За професією - журналіст.

На виборах 2019 пройшла в парламент за списком партії «Слуга народу». Працювала заступником керівника Офісу президента, зараз - заступник міністра розвитку громад і територій.

За інформацією видання "Факти"

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик Журналістка

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень