В Україні вигадали спеціальний закон, який захищатиме людей від свавілля чиновників

Це «єдині чіткі правила щодо прав та обов’язків фізичних та юридичних осіб»

Днями Кабмін вніс до Верховної Ради законопроєкт №3475 «Про адміністративну процедуру», яким пропонується захистити українців від свавілля чиновників.

Цим документом в Україні спробують встановити єдині прозорі правила для будь-яких адміністративних процедур.

Наразі текст документу відсутній на сайті парламенту, однак детальніше про законопроєкт розповіли у Міністерстві юстиції, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на пресслужбу Мін’юсту та сайт ВР.

Так, міністр юстиції Денис Малюська зазначив, що в адміністративному законодавстві України саме процедурна частина є найменш розвиненою, тому прийняття цього проєкту дозволить вперше на законодавчому рівні врегулювати усі відносини між чиновниками та простими громадянами і бізнесом.

Цей законопроєкт - це єдині чіткі та зрозумілі правила дій при прийнятті рішення органом влади про права та обов’язки фізичних та юридичних осіб, - заявив очільник Мін’юсту.

Документ регламентує порядок подання та реєстрації заяви, форми заяви і вимог до її змісту, а також обов’язки адміністративного органу, порядок залучення до участі в адмінпровадженні адресата та зацікавлених осіб тощо.

В окремий розділ винесли адміністративне оскарження.

Так, суб’єктом розгляду скарги, відповідно до законопроєкту, є адміністративний орган вищого рівня. Ним може бути й комісія, утворена адміністративним органом для розгляду скарг.

Також встановлюються порядок виконання адміністративного акту, порядок обчислення строків в адміністративному провадженні та строки вирішення (перегляду) справи.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень