В Україні хочуть застрахувати вчителів та школярів: чиїм коштом - поки невідомо

«..вчителі - в групі ризику, а відповідно потрібне страхуванням», - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що влада буде максимально покращувати умови, в яких працюють працівники сфери освіти, пише УНІАН.

Про це глава держави сказав під час зустрічі з вчителями та директорами шкіл з нагоди Дня працівників освіти, яка відбулася сьогодні в Національному комплексі «Експоцентр України» у Києві, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Ми точно будемо максимально покращувати умови, в яких працюють наші педагоги, такі завдання ми ставимо уряду, - зазначив Зеленський.

Учитель - складна і важлива професія, він або вона не може звертати увагу на те, що відбувається поза школою, в особистому житті. Він має бути завжди зібраним і завжди на сторожі безпеки та розвитку дітей. Ми хочемо боротися за освіту, хочемо допомагати, - підкреслив президент.

Зеленський акцентував увагу на питанні страхування педагогів та учнів, що стало особливо актуальним з початком навчального процесу. За його словами, зараз потрібно зрозуміти можливості, вартість і терміни, в які це можна зробити.

Питання, яке підіймається, - це застрахувати всіх. Ми ж бачимо статистику і бачимо, що вчителі - в групі ризику. Треба подумати над страхуванням для них, щоб вони розуміли, що ми піклуємося про них, відчували себе в безпеці, - додав президент.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень