В Україні хочуть застрахувати вчителів та школярів: чиїм коштом - поки невідомо

«..вчителі - в групі ризику, а відповідно потрібне страхуванням», - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що влада буде максимально покращувати умови, в яких працюють працівники сфери освіти, пише УНІАН.

Про це глава держави сказав під час зустрічі з вчителями та директорами шкіл з нагоди Дня працівників освіти, яка відбулася сьогодні в Національному комплексі «Експоцентр України» у Києві, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Ми точно будемо максимально покращувати умови, в яких працюють наші педагоги, такі завдання ми ставимо уряду, - зазначив Зеленський.

Учитель - складна і важлива професія, він або вона не може звертати увагу на те, що відбувається поза школою, в особистому житті. Він має бути завжди зібраним і завжди на сторожі безпеки та розвитку дітей. Ми хочемо боротися за освіту, хочемо допомагати, - підкреслив президент.

Зеленський акцентував увагу на питанні страхування педагогів та учнів, що стало особливо актуальним з початком навчального процесу. За його словами, зараз потрібно зрозуміти можливості, вартість і терміни, в які це можна зробити.

Питання, яке підіймається, - це застрахувати всіх. Ми ж бачимо статистику і бачимо, що вчителі - в групі ризику. Треба подумати над страхуванням для них, щоб вони розуміли, що ми піклуємося про них, відчували себе в безпеці, - додав президент.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень