В Рівному з 215 дітей лише 6% - досі без сімей

Нині прийомні сім’ї не знайдені лише для 10 діток, які навчаються та проживають в інтернатах

Зокрема, сьогодні на комісії з прав дитини розглядалося питання про стан проживання дитини в прийомній сім’ї. Дівчинку взяли з інтернату близько року тому і через відповідний термін комісія повинна була перевірити, в яких умовах проживає дитина. Про ситуацію далі говорить начальник управління захисту прав дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня:

Після влаштування дитини в прийомну сім’ю пройшов рік. Рік назад забрали з Межирицького інтернату дитину та влаштували в сім’ю. Пройшов рік і ми розглядаємо питання про те, наскільки дитині комфортно. Я знаю, що досить комфортно, дитина влилася як рідна в цю сім’ю.

Також Андрій Міщеня розповів, що в Рівному 12 сімей стоять на черзі на всиновлення дітей.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень