Біля Рівненської ОДА підняли прапор Паралімпійських Ігор (ФОТО)

Троє рівненських спортсменів змагатимуться у перший день Паралімпіади

Сьогодні у Рівному з нагоди початку ХV літніх Паралімпійських ігор на майдані Просвіти біля ОДА відбулось урочисте підняття Прапору національного комітету спорту інвалідів України.

Державний стяг та Прапор національного комітету спорту інвалідів України будуть разом височіти над Майданом Просвіти до завершення Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, які триватимуть з 7 до 18 вересня.

Прапор урочисто піднімали учасники попередніх Паралімпіад.

Крім представників обласної влади на відкриття прийшло багато глядачів.

Церемонія закінчилася виступом подружжя Сіваків.

Іван та Надія - переможці Кубку світу та двічі чемпіони світу з бальних танців на візках, нагороджені званням «Гордість України».

З України участь у змаганнях приймає 172 спортсмена з 21 області. З них 11 представляють Рівненщину. Це рекордна кількість для нашого краю. 

79 жінок та 93 чоловіка змагатимуться у 15-ти видах спорту з 22-х, представлених на Паралімпіаді.

В перший день змагань стартують рівненські дзюдоїсти Давид Хорава, Людмила Логацька та Юлія Галінська.

А напередодні біля Рівненської ОДА підняли плакат з паралімпійцями.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень