В Рівному можуть знизитися тарифи на комунальні послуги

А саме – плата за вивезення сміття

22 вересня Верховна Рада України підписала закон, згідно з яким переробка сміття стає ліцензованим видом діяльності. Відповідно, це дає юридичну можливість для запуску Рівненського сміттєпереробного заводу. Втім, цей закон ще не підписаний Президентом і, відповідно, коли завод отримає ліцензію та зможе розпочати роботу – невідомо.

Наразі Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробляє систему видачі ліцензій, адже саме вона буде їх видавати.

Депутат Рівнеради Святослав Євтушенко розповідає, що максимальний час, який повинне потратити керівництво Рівненського сміттєпереробного заводу на отримання ліцензії – півроку. Далі пряма мова:

Наскільки це швидко станеться – я не знаю, ніхто не знає. Це може бути місяць. Це може бути два місяці, це може бути півроку. По великому рахунку, я думаю, що якщо за півроку новий менеджмент сміттєпереробного заводу в Рівному не зможе отримати ліцензію, то цей менеджмент треба розганяти.

Втім, в разі запуску сміттєпереробного заводу може настати ще одна вагома зміна – в ціні тарифу на поводження зі сміттям. Адже до складу цього тарифу нині входить вивіз та захоронення сміття. Після запуску заводу туди додасться ще й плата за переробку. Однак, в такому разі зменшиться кількість сміття, яке потрібно захороняти. Як відзначає Святослав Євтушенко, ціна переробки відходів нижча, ніж затрати на їх захоронення, тому тариф може або лишитися таким самим за рахунок взаємокомпенсації компонентів, або навіть зменшитися.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень