В рівненських аптеках досі немає вакцин проти грипу

Про це на засіданні міськвиконкому заявила начальник управління охорони здоров’я Рівного Вікторія Покоєвчук

– На території України, по інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я, прогнозують штами, з якими ми вже зустрічалися. Це h1n1, Швейцарія і Пхукет. Нажаль, на сьогодні в аптечні мережі Рівного досі немає вакцини проти грипу. Сподіваємося, що після понеділка вона з'явиться. Закупівельна ціна буде близько 130 гривень.

Також Вікторія Покоєвчук зазначила, що у лютому-березні цього року рівняни пережили один епідемічний період. Наступний, по всій Україні, очікують вже в лютому 2016-го. Тому чиновниця вкотре звернулась до керівників всіх установ та організацій про необхідність щеплювати від грипу своїх працівників за власні кошти.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень