В Рівненській поліції побували гості з ЄС

Сьогодні, п’ятого жовтня, у Головне управління Нацполіції області завітали представники Консультативної місії Європейського союзу в Україні

Керівник поліції краю Сергій Князєв і начальник управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук провели гостям екскурсію обласним управлінням та ознайомили зокрема із роботою кол-центру.

Із 13 по 23 вересня патрульні поліцейські Рівного брали участь у тренінгу Community Policing, який проводили фахівці, радники з питань взаємодії поліції з громадою Консультативної місії Європейського союзу.

І сьогодні після вручення керівному складу управління патрульної поліції Рівного відповідних сертифікатів вони зустрілися із головним поліцейським Рівненщини Сергієм Князєвим.В офісі прийому дзвінків на спецлінію «102» Сергій Князєв навів приклад, коли у Тернополі, виїхавши на сімейну сварку, загинуло двоє поліцейських. Як виявилося, у дебошира була зброя і він нею скористався.

Щоб попередити такі випадки, оператори кол-центру мають доступ до усіх баз. І при надходженні дзвінка вони з легкістю можуть перевірити минуле людини, яка систематично вчиняє, приміром, сімейну сварку або чи є у цієї людини зброя. Це дає можливість надати вичерпну інформацію патрульним про те, хто цей громадянин, чи притягувався до відповідальності за порушення Закону, чи є він небезпечним злочинцем. Таким чином поліцейські виїжджають на виклик, маючи достатньо інформації про учасника чи умовно винуватця події.
 

Головний поліцейський Рівненщини зауважив, якщо за добу по усій області реєструється 400 заяв, то 150 із них - це звернення виключно по обласному центру. Тож роботи поліцейським вистачає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень