Головний поліцейський Рівненщини вивів підопічних на суботник (ФОТО)

[media=70789]

Після нещодавнього візиту керівника Рівненської поліції Сергія Князєва до Гощанського відділення поліції генерал зібрав місцевих поліцейських на суботник. О дев’ятій ранку на толоку зібрався увесь особовий склад.

[media=70790]

Уже давно ворота при в’їзді тут не бачили ремонту. Потріскана фарба, похилений паркан та зарослі травою доріжки — ось, що зустрічає громадян на вході до відділку. Тому, аби і офіцерам стало приємніше працювати у чистоті, а відвідувачі почувалися комфортніше, сьогодні з самого ранку у відділенні поліції кипить робота.

[media=70791]

Керівний склад теж не гребує фізичною працею. Жартома говорять, що втомилися від офісної роботи, тому не проти попрацювати руками у вихідний. Тепер вони заготовляють дрова, фарбують паркани та згрібають листя.

[media=70792]

«Голова відпочиває, а руки працюють, — зазначив заступник начальника Гощанського відділення поліції Віталій Васильчук. — До нас постійно приходять люди, щоб отримати допомогу. Це державна установа. Тому ми намагаємося забезпечити належні умови для людей».

[media=70793]

За матеріалами Відділу комунікації поліції Рівненської області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень