В ООН хочуть створити глобальний фонд допомоги чорнобильцям

На спеціальному засіданні Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, присвяченому 30 роковинам трагедії на ЧАЕС, закликали міжнародне співтовариство фінансово допомогти ліквідаторам аварії.

З таким закликом звернулася засновниця гуманітарного фонду допомоги дітям Чорнобиля Chernobyl Children International ірландка Аді Роше, повідомляє «Голос Америки», передає Еспресо.

«Як і хоробрі герої Рятувальної служби Нью-Йорка під час трагедії 11 вересня, вони, ліквідатори наслідків Чорнобильської аварії, ці благородні і самовіддані люди, мають бути визнані і вшановані як герої, які врятували Європу та і взагалі увесь світ від ще більшої катастрофи. Тож мій найперший заклик до цієї Асамблеї у тому, що ці героїчні люди, ліквідатори, мають бути визнаними. І світ має започаткувати глобальний фонд, щоб переконатись, що їхні медичні та соціальні потреби повністю задоволені», - заявила Аді Роше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень