Безкоштовно газові лічильники на квартиру рівнянам поки встановлювати не будуть

Замість цього газовики обладнають один на будинок

На Рівненщині ПАТ «Рівнегаз» замість індивідуальних лічильників у квартирах безкоштовно встановить майже 300 будинкових лічильників газу.

Як пояснили в організації, у такий спосіб держрегулятор вирішив зекономити, адже в області 25 тисяч абонентів не мають обліку газу, а встановлення одного індивідуального лічильника коштуватиме близько 2,5 тисячі гривень, тоді як будинковий – 50-60 тисяч гривень.

Говорить заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький:

- У стислі терміни економічно доцільніше і в часовому, і в грошовому виразі встановлювати будинковий облік. Тому на нашому офіційному сайті на цей час розміщена наша інвестиційна програма з переліком тих будинків, де будуть встановлені загальнобудинкові лічильники.

Газовик також додав, що у багатоповерхівках, де понад 90% мешканців вже мають індивідуальні лічильники, замість будинкового «Рівнегаз» безкоштовно таки встановить лічильник на кожну квартиру. 

Газовики наголошують, що у зв’язку із Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» до 1 січня 2018 року у всіх помешканнях із газовими плитами необхідно встановити прилади обліку використання природного газу. А у разі відмови мешканців від безкоштовного встановлення будинкового лічильника і відсутності у абонента індивідуального з 1 січня 2018 року таких користувачів відключать від газопостачання.

Водночас у ПАТ «Рівнегаз» зазначають, що громадяни можуть самостійно придбати і встановити індивідуальний газовий лічильник у своїх помешканнях. Розрахунок вартості споживання природного газу у таких квартирах відбуватиметься за індивідуальним лічильником, тоді як решта мешканців будинку платитимуть за рахунками на основі показників будинкового лічильника.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень