![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У Рівному відкривають виставку робіт Володимира Воронюка, члена Чернівецької обласної організації Національної спілки художників України. Його знають як одного з найкращих майстрів пензля на Буковині.
Чоловік працює в галузі станкового малярства. Він автор краєвидів, натюрмортів: «На Черемоші», «Руська церква» (Чернівці), «Річка Виженка», «Осінь в Карпатах», «Гуцульська хата», «Вижниця», «Церква в Вижниці», «Весна в Чорногузах», «Черемош після дощу», «Троянди», «Зимовий вечір», «Верховина».
«Його роботи написані динамічно, легко, емоційно, пейзажі та натюрморти вирізняються багатим витонченим колоритом, цікавими композиціями. Олійні й акварельні роботи митця передають красу та неповторність не тільки Буковинського краю. На багатьох картинах знайшли яскраве відображення численні подорожі за кордон», – зазначають в бібліотеці.
Початок заходу сьогодні, 27 квітня, о 14 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, в рамках проекту «Мистецька скарбниця України»,
Виставка триватиме до 17 травня 2016 року.
ДОВІДКА
Володимир Воронюк народився 22 квітня 1961 року в с. Зарічне Тульчинського району Вінницької області. У 1978–1984 рр. навчався у Вижницькому училищі прикладного мистецтва імені В. Шкрібляка на Буковині, у 1986–1991 рр. — в Одеському державному педагогічному інституті імені К. Ушинського. Впродовж 1985–1994 рр. працював викладачем Вижницького училища прикладного мистецтва. Сьогодні художника Воронюка знають як одного з найкращих майстрів пензля на Буковині.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК