Сьогодні покажуть краєвиди Буковини очима художника Воронюка

У Рівному відкривають виставку робіт Володимира Воронюка, члена Чернівецької обласної організації Національної спілки художників України. Його знають як одного з найкращих майстрів пензля на Буковині.

Чоловік працює в галузі станкового малярства. Він автор краєвидів, натюрмортів: «На Черемоші», «Руська церква» (Чернівці), «Річка Виженка», «Осінь в Карпатах», «Гуцульська хата», «Вижниця», «Церква в Вижниці», «Весна в Чорногузах», «Черемош після дощу», «Троянди», «Зимовий вечір», «Верховина».

«Його роботи написані динамічно, легко, емоційно, пейзажі та натюрморти вирізняються багатим витонченим колоритом, цікавими композиціями. Олійні й акварельні роботи митця передають красу та неповторність не тільки Буковинського краю. На багатьох картинах знайшли яскраве відображення численні подорожі за кордон», – зазначають в бібліотеці.

Початок заходу сьогодні, 27 квітня, о 14 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, в рамках проекту «Мистецька скарбниця України»,

Виставка триватиме до 17 травня 2016 року.

ДОВІДКА

Володимир Воронюк народився 22 квітня 1961 року в с. Зарічне Тульчинського району Вінницької області. У 1978–1984 рр. навчався у Вижницькому училищі прикладного мистецтва імені В. Шкрібляка на Буковині, у 1986–1991 рр. — в Одеському державному педагогічному інституті імені К. Ушинського. Впродовж 1985–1994 рр. працював викладачем Вижницького училища прикладного мистецтва. Сьогодні художника Воронюка знають як одного з найкращих майстрів пензля на Буковині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень