В одному з районів Рівненщини зареєстрували спалах кору

Майже третина захворілих – не вакцинувалися

Радивилівські епідеміологи констатували у райцентрі збільшення захворюваності на кір. Про це пише «0362.ua».

Як зазначила місцева лікар-епідеміолог Ірина Приступа, на сьогоднішній день можна впевнено констатувати спалах цієї небезпечної недуги, зокрема, і в міському дитячому садочку «Сонечко», де від кору лікуються четверо дітей та вихователь:

Два випадки захворювання діагностували і у вихованців Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія». Якщо не посилити імунізацію населення шляхом вакцинації дітей та осіб, які перебувають у групі ризику – хвороба дуже швидко може набрати загрозливих масштабів. Адже дев’ятеро з  десяти людей, з якими контактувала інфікована людина - теж захворіють.

За її словами, з початку року на Радивилівщині на кір захворіло 59 осіб, 19 з яких госпіталізували. Лікарі констатували, що у 30-ти пацієнтів недуга протікала у стані середньої важкості, а ще у 29-х – у легкій формі.

Щодо вікової статистики, то найчастіше за допомогою до медиків зверталися дорослі і діти шкільного віку. Серед хворих 30% не були вакциновані.            

Нагадаємо, напередодні у Рівному госпіталізували 36 людей, хворих на кір.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень