В національному парку на Рівненщині розікрали понад півмільйона гривень та приховують це

  Притягнути винних до відповідальності хочуть активісти

Активісти партії "Народного контролю" продовжують домагатися притягнення до відповідальності причетних до розкрадання коштів у Національному природному парку «Дермансько-Острозький».

Про це повідомляється на сайті громадського руху «Народний контроль». Керівник Рівненської обласної організації партії Дмитро Сільман запевняє, що працівники парку приховують результати перевірки ДФІ, яка виявила факти крадіжки понад півмільйона державних коштів:

«Народний контроль» вимагає об’єктивного розслідування щодо завданих державі збитків і тому звернувся до Держаудитслужби з вимогою вжити відповідних заходів щодо законності дій їхніх працівників, які приховують та нівелюють результати перевірки парку "Дермансько-Острозький", у результаті якої виявлені явні факти крадіжки державних коштів в сумі понад півмільйона гривень.

 

Будемо готувати відповідний депутатський запит від народного депутата Дмитра Добродомова.

Також очільник "Народного контролю" в області продемонстрував копію відповіді від аудиторів.

Варто зауважити, що згідно зі ст.6 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю Україні" фінансове забезпечення діяльності органу державного фінансового контролю здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Проте ДФІ у Рівненській області у травні 2016р., через відсутність коштів на сплату судового збору, відкликала свою касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду.

Таким чином у справі з повернення завданих державі збитків Національним природним парком "Дермансько-Острозький" у сумі 681 542,35 грн, поставили крапку.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень