В якій країні Європи найдешевше купувати житло

Йдеться про країни ЄС

Болгарія

У цій країні - найнижчі доходи в ЄС, тому, відповідно, і найдешевше житло. Бюджетний будинок можна купити у сільській місцевості. Трохи більше, але все ж таки не критично, доведеться заплатити за житло біля моря. І навіть квартира у столиці коштуватиме підйомну суму. Як зазначає ресурс Check in Price,

Софія — одна з найдешевших столиць Європи. Тут  ціна за квадратний метр житла коливається від 1000 до 2000 доларів.
 
Ще нижчі ціни в провінційних регіонах. Так, у місті Велико-Тирнове «квадрат» коштує лише 500 доларів.

 

Латвія

Латвія пропонує одні з найдешевших будинків та квартир у всій Європі. Це стосується навіть Риги.

Нерухомість у латвійській столиці коштує в середньому 1500 доларів за квадратний метр.

 

Нерідко можна знайти пропозиції по 1000 доларів за «квадрат» і навіть менше, якщо ви готові зробити ремонт.

 

За межами Риги ціни ще нижчі. Наприклад, у місті Даугавпілс можна знайти квартири, де квадратний метр коштує 300 доларів.

 

Румунія

Столиця Румунії Бухарест є відносно дорогою, якщо порівнювати ціни з іншими містами Східної Європи. Втім, якщо ви поїдете далі — у невеликих містечках та селищах можна купити досить вигідну нерухомість.

У таких містах, як Яси або Тімішоара, є квартири, ціна за квадрат яких варіюється від 1000–1500 доларів. У місцевих селах ціна на «квадрат» стартує із 500 доларів.

 

Албанія

У Албанії чимало дешевих пропозицій. А враховуючи гарні краєвиди та прекрасну природу, нерухомість можна купувати як інвестицію.

Столиця Албанії Тирана є найдорожчою локацією для купівлі житлової нерухомості в країні. Тут вартість квадратного метра може змінюватися від 1000 до 2000 доларів.

 

А ось на узбережжі ви знайдете одні з найдешевших будинків та квартир у Європі. У місті Саранда, наприклад, можна «підчепити» апартаменти з видом на море за ціною менше 1000 доларів за квадратний метр.

 

Сербія

Нерухомість майже у всіх регіонах Сербії є цілком доступною.

Найвищими цінами є «квадрати» у Белграді. Але, подорожуючи на північ, наприклад, у місто Нові-Сад, можна знайти квартири від 1000–1500 доларів за квадратний метр.

 

У сербських селах будинки в хорошому стані продаються за ціною 500 доларів за «квадрат».

 

Португалія

Хоча ціни на нерухомість у Португалії зросли за кілька десятиліть, більша частина цінових коливань спостерігалася лише у великих містах, таких як Лісабон, Порту та провінції Алгарве. В інших провінціях досі можна знайти бюджетні пропозиції.

У Брагансі або Каштелу-Бранці, вздовж кордону з Іспанією, доступні будинки вартістю менше 500 доларів за квадратний метр. Часто в ціну входять гарний сад і тераса.

Джерело: finance.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень