В яких лікарнях Рівненщини оновили медичне обладнання (ФОТО)

На це витратили понад 133 млн грн

На Рівненщині осучаснюють медичні заклади. Зокрема, в межах програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області не тільки оновлюють приміщення лікарень, але й закуповують нове обладнання.

Про це повідомила під час онлайн-брифінгу начальниця управління медичної допомоги департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олена Гандзюк.

- Йдеться про обласну клінічну лікарню, Сарненську та Рокитнівську ЦРЛ, де тепер розміщене нове приймальне відділення. ⠀

Так, загалом в лікарні області закуплено:

  • Березнівська ЦРЛ - комп’ютерний томограф, УЗД апарат, рентген апарат;
  • Володмирецька ЦРЛ - комп’ютерний томограф, УЗД апарат;
  • Рокитнівська ЦРЛ - рентген апарат, дефібрилятор, кардіомонітори, аналізатор крові та сечі;
  • Рівненська обласна клінічна лікарня - комп’ютерний томограф, рентген апарат, УЗД апарат, дефібрилятор;
  • Сарненська ЦРЛ - рентген апарат, УЗД апарат, комп’ютерний томограф;
  • Дубенська ЦРЛ - комп’ютерний томограф, УЗД апарат, рентген апарат;
  • Центральна міська лікарня Рівного - рентген апарат, УЗД апарат.

- Це високоякісна апаратура, яка допоможе вчасно та якісно діагностувати пацієнтів. Загалом з державного бюджету виділили понад 133 млн грн», - зазначила Олена Гандзюк.

Вона також зауважила, що за умовами співфінансування оновили апаратуру і за кошти місцевих бюджетів. Громади придбали аналізатори, дефібрилятори, кардіомонітори та функціональні ліжка.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень