Фінансування галузей медицини і надзвичайних ситуацій на Рівненщині під загрозою

Нині все залежить від депутатів облради

Начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник

Фінансування галузей медицини й надзвичайних ситуацій на Рівненщині під загрозою. Ще у березні поточного року очільник обласної адміністрації Віталій Коваль розпорядився об’єднати два управління  - охорони здоров'я та надзвичайних ситуацій - у департамент.

Це зумовлено необхідністю якісно реагувати на надзвичайну ситуацію з ковідом.

Однак, якщо обласні депутати провалять голосування за створення нового департаменту – медзаклади та працівники управлінь лишаться без грошей, пояснив начальник облуправління охорони  здоров’я Олег Вівсянник: 

 - На розгляд бюджетної комісії подали усі необхідні документи. Але депутати не прийшли до спільної думки у цьому питанні та просто взяли його до відома. Тобто рішення провалили.

 

А це значить, що департамент не зможе бути головним розпорядником коштів. В разі неприйняття рішення про утворення департаменту під загрозою опиниться функціонування медзакладів, без зарплат можуть залишитися медики та рятувальники. 

 

Тож для забезпечення бюджетного процесу, фінансування закладів охорони здоров'я під час епідемії, виплати зарплат медпрацівникам та працівникам цивільного захисту таке рішення є необхідним. Тобто на сесії мають підтримати питання створення департаменту. 

 

Питання розглядатимуть на найближчій сесії обласної ради.

В адміністрації водночас зазначили, що департамент створять за будь-яких умов.

Очікується, що він запрацює з середини травня, а от від політичної волі обранців залежатиме, чи вчасно медики та надзвичайники отримуватимуть зарплату. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень