В Україні злетять ціни навіть на дешеві продукти - прогноз

Подорожчають гриби, петрушка та всі тепличні овочі

Через зростання цін на енергоносії в Україні злетять ціни навіть на ті продукти, які українці традиційно вважали дешевими.

Про це заявив економічний експерт Борис Кушнірук, повідомляє Telegraf.

Зрозуміло, все це позначиться на вартості товарів. Причому практично на всіх, адже підприємства виробляють товар, використовуючи газ і електроенергію, а продукцію перевозять, використовуючи нафтопродукти, що зростають в ціні.

 

І якщо в Україні уклали Меморандум для захисту населення від зростання тарифів, який, правда, поки неясно як буде виконуватися, то бізнесу абсолютно точно піднімуть ціни на енергоносії та послуги, — попереджає експерт.

На думку експерта подорожчають гриби, петрушка і всі тепличні овочі.

До врожаю-2022 ще майже рік, а ціни на продукти зростуть вже до Нового року, причому явно варто очікувати подорожчання тих продуктів, які українцям здавалися традиційно недорогими, але які вимагають теплого режиму вирощування, - зазначив експерт.

Кушнірук підкреслив, що природний газ використовують при виробництві тепличних овочів — огірків, помідорів, навіть петрушки.

В результаті у тепличного бізнесу будуть два шляхи: закривати теплиці або вкладати зростання витрат в нову ціну, — говорить експерт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень